Dostat se do starých kalhot nebo vypadat v plavkách mnohem lépe, než nyní by chtěl asi každý. Nadváha několik málo kilo na člověku moc poznat nejde, ale pokud už patříte mezi obézní jedince, určitě o tom ví i vaše okolí. Taková obezita není pouze problémem estetickým, ale i zdravotním. Obyvatelé západní civilizace trpí obezitou ve velké míře. Hlavní důvodem je absence pohybu. Není divu. Velká část lidí celé dny sedí před počítačem a jakmile se dostanou z práce, místo toho, aby šli běhat, raději si zase pustí počítač nebo televizi. Chcete-li zhubnout, pohyb ale do svého repertoáru bezpodmínečně zařadit musíte.

výsledek hubnutí

Žádné super výkony

Není potřeba bít na poplach. Nemusíte se bát, že byste hned na začátku museli běhat maratony nebo sjíždět na kole vysoké kopce. Často bohatě postačí několik málo kilometrů denně ujít svižnější chůzí. Tento pohyb, na rozdíl například od běhání, je daleko přirozenější. Až s postupem času můžete přidat další pohybové aktivity včetně posilování. Hlavní je ale být aktivní po většinu dní v týdnu. V neděli si můžete orazit.
boty nike

Výživa

Pokud to myslíte s hubnutím vážně, určitě omezte příjem živočišných tuků. Ani sladké pro vás nebude to pravé. Zařaďte do svého jídelníčku celozrnné pečivo, a hlavně hodně zeleniny v čele s paprikou, mrkví a rajčaty. Ta má pouze minimum kalorií a dokáže zasytit. Součástí vaší každodenní stravy by měly být i speciální nápoje na hubnutí. Jsou nejen chutné, ale také pomáhají spalovat přebytečný tuk. Pouze s nimi hubnout samozřejmě nejde, ale v kombinaci se správným jídelníčkem a pohybovými aktivitami se vám podaří zbavit se přebytečných kilogramů mnohem rychleji, než kdybyste tento druh nápojů nevyužívali. Během pár měsíců tak můžete zhubnout natolik, abyste si zase připadali krásnější, a navíc daleko zdravější .